Firmamız; işletmelerin imalatlarımız başlığı altında belirttiğimiz endüstriyel makine ve ekipman imalatı ile sistem kurulum ihtiyaçlarını talep edilenler doğrultusunda normlara uygun olarak TASARIM, İMALAT ve SİSTEM KURULUMUNU yapan bir kuruluştur.

VİZYONUMUZ

Koşulsuz müşteri memnuniyeti doğrultusunda müşterilerine karşı taahhütlerini tam zamanında en yüksek kalite ve hizmet standartlarında yerine getiren,müşterilerinde yarattığı güven duygusuyla tavsiye ve tercih edilen ulusal ve uluslararası saygın bir kurum olmaktır.

MİSYONUMUZ

Toplam kalite hedeflerimiz doğrultusunda müşterilerimize sağladığımız ürün ve hizmet standartlarıyla fark yaratan,güçlü ve saygın bir kuruluş olmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşterilerimizin talep ettiği ürünleri; belirlenen veya olabilecek ihtiyaçları standartlara uygun olarak karşılayabilme kabiliyetine sahip ve yüksek çalışma performansında uzun kullanım ömürlü olarak tedarik etmektir. 
DEĞERLERİMİZ
  • ŞEFFAF OLMAK
  • MÜŞTERİ ODAKLI OLMAK
  • YENİLİKÇİ OLMAK
  • İNSANA VE ÇEVREYE SAYGILI OLMAKTIR

Ayrıca; ürün ve hizmet standartlarımızı eğitimli çalışanlarımızın katılımıyla her daim mükemmeli hedefleyerek geliştirmek ve sektörde örnek ve öncü bir kuruluş olmaktır. 

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

ADRES :  Mescit Mah. Demokrasi Cad.
                  Birmes San. Sit. A3 Blok No:6
                  Tuzla / İSTANBUL

Tel & Fax No:  0-216-471 78 71

GSM No:           0-534-291 81 34

E-mail:               info@masterhidrolik.com